Přišli jsme k vám – návštěva výstavy

Na začátku školního roku měli naši žáci možnost zhlédnout jedinečnou výstavu v komunitním centru MANA. Měla název Přišli jsme k vám a věnovala se osudům černošických imigrantů. Výstavu připravila Černošická společnost letopisecká, jejíž členové nám dělali v expozici průvodce. Součástí výstavy byl i pracovní list. Děti návštěva bavila, rády se dozvěděly něco nového o svých sousedech a kamarádech.

První školní den

Upršené pondělí 2. září 2019 bylo v naší škole prvním dnem školní docházky pro 112 prvňáčků, které v novém amfiteátru u mokropeské budovy přivítala paní ředitelka spolu s panem starostou. V budově v Komenského ulici byli noví žáčci 1.C uvítáni paní zástupkyní. Ve školním roce 2019/2020 má ZŠ Černošice 918 evidovaných žáků ve 39 třídách (25 na prvním stupni, 14 na druhém stupni).   Přejeme jim všem úspěšný školní rok, rodičům pevné nervy a pedagogům hodně trpělivosti! Foto: Jan Sacher

Poťouchlá sváča v novém školním roce

I ve školním roce 2019/2020 bude fungovat Poťouchlá sváča. Startujeme v úterý 3. září, objednávat můžete na webu www.potouchlasvaca.cz. Více informací naleznete v záložce STRAVOVÁNÍ. Poťouch si připravil do nového roku několik novinek – např. tortilly.   Tak dobrou chuť!

Organizace začátku školního roku 2019/2020

Školní rok 2019/20 začíná v pondělí 2.9. 2019.Všichni žáci v budově v Komenského ulici zahájí školní rok v 8.00 před budovou školy.Žáci 2. – 9. tříd v budově Pod Školou zahájí školní rok v 8.00 ve svých kmenových třídách.Pro prvňáčky v budově Pod Školou proběhne slavnostní zahájení za přítomnosti ředitelky školy a starosty města v amfiteátru vedle sportovní haly.První školní den končí všichni žáci v 8. 45.