Andělské zvonění na Komendě

Na 19. prosince jsme se všichni v budově v Komenského ulici těšili. Odpoledne proběhlo již tradiční Andělské zvonění. Každá třída si připravila besídku pro rodiče. V první třídě jsme si poslechli Příběh o Vánocích, druháčci nás přenesli do Vánoční pohádky. Cirkusový sen jsme prožili se třetí třídou a u nás, čtvrťáků, všichni zjistili, že Škola je základ života. Závěrečné vystoupení patřilo páté třídě a jejich Popelince. Po celou dobu si rodiče mohli koupit v obchůdku naše výrobky a výběr byl vskutku bohatý. Malované talíře, ozdoby na stromeček, korálky, sněhuláky z ponožek, přáníčka, perníčky a mnoho dalších krásných věcí. Novinkou tohoto roku byla ochutnávka Poťouchlé sváči, které nikdo neodolal. Celé odpoledne se neslo v příjemné vánoční atmosféře a všem se moc líbilo.

Za Komendu žáci 4. C

02.01.2017