Celodenní výlet do Mirákula

Na konci školního roku tradičně s dětmi ze školní družiny jezdíme na celodenní výlet. Letos jsme pro velký zájem uspořádali výlet do zábavního parku Mirákulum. Děti si tak mohly užít ve venkovním areálu mnoha atrakcí. Skákaly na trampolínách, prolézaly bludiště, objevovaly hrad s podzemními chodbami, šplhaly v lanovém centru a asi nejvíce si užily atrakci nazvanou Vodní svět, kde se osvěžily v různých potůčkách, vodopádech a tůňkách. Celý den jsme si báječně užili. Počasí se vydařilo, děti se vydováděly a koupily si něco dobrého na zub. Maximálně spokojení a příjemně unavení jsme se odpoledne vraceli zpět domů.

Nyní už se děti mohou těšit nejen na vysvědčení, ale také na prázdniny, které jsou již za dveřmi.

Za kolektiv školní družiny

Drahomíra Kocourková

28.06.2018