Děti dětem – trhy – děti v akci

V sobotu 8.prosince se konaly Mikulášské trhy. Děti z naší školy vyráběly se svými pedagogy výrobky, které jsme nabízeli na trhu. Výtěžek z nich je určen pro děti z dětských domovů. Děti z naší 4.E. se zapojily také aktivně při prodeji. Zajistily jsme celý dopolední chod stánku. Děti pomáhaly s oceňováním výrobků, popisováním, aranžováním. Obsluhovaly zákazníky, počítaly ceny. Takže by se dalo říci, že i v sobotu se dobrovolníci učili.  Procvičovali komunikační a sociální dovednosti, pamětní počítání, zlepšovali matematickou gramotnost. Že to nebylo učení? Ale ano, učily se v životních situacích :).

Děti byly velmi šikovné.

Děkuji rodičům za „zapůjčení“ dětí, za čokoládové i sušenkové občerstvení.

Děkujeme všem, kteří si výrobky zakoupili a přispěli tak na dobrou věc.

Děkuji pan Vráblíkovi za pěkné fotografie.

10.12.2018