Hurááá léto a prázdniny volají

Školní rok je u konce. Děti vyrostly a zmoudřely. Získaly mnoho nových dovedností a znalostí. Zdokonalily se v komunikaci a pokročily v umění existence ve skupině. Prožily jsme spolu úžasné chvíle při poznávání ve školních lavicích i v terénu. Některé z nich v našich myslích, věřím, zůstanou dlouho. Náš kolektiv se stmelil. Děti spolu dokáží pěkně spolupracovat. Máme to štěstí, že „naši“ rodiče jsou vstřícní, chápaví a naši poznávací cestu obohacují o své příspěvky ať v podobě zajímavých setkáních, besed či zážitků nebo pomocí materiální.

Se třídou se velmi hezky pracuje.

Děkuji za vaši spolupráci.

Přejí krásné léto

Těšíme se na vás v září

Vaše třídní učitelka Martina Václavková a asistentka Štěpánka

 

ODPOČINEK

LETNÍ DOBROTY

PŘÍRODA A VÝLETY

 

PROSTĚ SUPER LÉTO 🙂

 

27.06.2019