Křížem krážem naším krajem

Ve středu 15. května se na Skalce v Mníšku pod Brdy konal další ročník prezentační přehlídky Křížem krážem naším krajem. Prezentační přehlídka je určena pro žáky druhého stupně, kteří si díky ní vyzkouší dovednosti, na jejichž nácvik není během běžné výuky čas. Jejich úkolem je sestavit prezentaci na daná témata a tu poté představit žákům dalších zúčastněných škol. Zažijí tak často horké chvilky a nervozitu z vystupování na veřejnosti.

Letos naši školu reprezentovali žáci devátých tříd Eva Vrbková a Žofie Beáta Hulíková z 9.C s tématem Významné stromy v Černošicích a Štěpán Protiva, Matěj Remeš a Martin Pšenička (který vytvořil prezentaci) z 9.B s tématem Změny v Černošicích za posledních 30 let. Oběma týmům se prezentace i reprezentace naší školy velmi povedla, do práce se vrhli s nadšením a vervou sobě vlastní, za což budou oceněni na vysvědčení.

01.09.2019