Mikulášské trhy se školní družinou

Zimní čas nám dává v posledních dnech o sobě již řádně vědět. S chladnějšími dny se neuvěřitelnou rychlostí blíží i advent a s ním i tradiční Mikulášský trh na Vráži v Černošicích. Ten se bude v letošním roce konat v sobotu 8. prosince.

V našich odděleních školní družiny jsme se s dětmi pustili již nyní v listopadu do výroby nejrůznějších vánočních ozdob a netradičních svátečních dekorací. V jednotlivých odděleních vznikají kupříkladu zlatá prasátka, lyžaři či vločky. Výrobky dětí si budete moci na trzích zakoupit a nejenom, že si s nimi můžete vykouzlit pohodovou vánoční atmosféru u Vás doma, ale zakoupením rovněž přispějete na dobročinnou akci. Výtěžek z prodeje bude částečně věnován na pořízení dárků pro děti z dětských domovů a pěstounských rodin, částečně také na dovybavení školní družiny. Děti se do vyrábění pustily s radostí a s dobrým pocitem, že i ony mohou někomu pomoci. Doufáme, že naši akci podpoříte a těšíme se rovněž na setkání s Vámi přímo na Mikulášských trzích.

Olga Brožová

Vychovatelka ŠD

26.11.2018