Navštívil nás kouzelník Reno

Po roce nás v družině opět navštívil kouzelník Reno se svojí kouzelnickou show. Předvedl nám plno nových kouzel s kartami, míčky, mincemi, uzly a dalšími rekvizitami. Kouzelník Reno do svého kouzlení zapojoval děti jako svoje “asistenty”, což pro ně bylo velmi lákavé a zábavné. Pro rozveselení dětí zapojil do kouzlení také paní vychovatelku.

Celé představení bylo propojeno kouzly s papírovým králíčkem. Vše vyvrcholilo, když kouzelník před zraky dětí vykouzlil z nafukovacího balónku živého králíčka. Nadšené děti si ho pak mohly prohlédnout a pohladit.

Kouzelník Reno vytvořil dětem nádhernou atmosféru, jeho kouzlení bylo plné humoru a magie. Děti odcházely z představení radostné, spokojené a plné nových  zážitků. Už teď se všichni těšíme na příští rok, až nás kouzelník Reno opět navštíví.

 

Jana Marková

vedoucí vychovatelka

25.10.2019