Nové webovky

Milí žáci, rodiče a přátelé školy,

vítejte na nových webových stránkách základní školy v Černošicích.

Na webu budeme průběžně publikovat nové příspěvky o dění především ve škole, reportáže z akcí, výletů a škol v přírodě. Zvláštní část pak bude v budoucnu věnována publikování úspěchů, projektů a výtvorů našich žáků a také připravovaným záměrům a změnám. Nově jsme umožnili pod příspěvky diskuzi pro přihlášené návštěvníky webu. Nové stránky fungují jak na počítačích, tak tabletech a mobilech s nižším rozlišením (tzv. responsive design). Vpravo v menu najdete také ikonku lupy pro vyhledávání po celém webu. Postupně budeme doplňovat ve spolupráci s třídními učiteli stránky pro jednotlivé třídy. Nově najdete naši stránku také na facebook.com a máme nový účet na Twitter. Na sociálních sítích budeme sdílet zajímavé informace a odkazy na témata související se vzděláváním a hlavní zprávy ze školy. Budeme také vděčni za zpětnou vazbu k obsahu a podobě webu, kterou můžete psát přímo do komentářů k jednotlivým příspěvkům.

Škola má pomáhat dítěti získat základní znalosti, schopnost samostatného myšlení a sílu charakteru potřebnou pro to, aby mohlo vzkvétat jako radostné dítě nyní a jako úspěšný dospělý v budoucnosti.

S přáním radosti z poznávání

Romana Lisnerová

P.S. Zálohu původních webových stránek a souborů najdete zde. Postupně některé informace ještě doplníme přímo na nové stránky.

01.06.2015