Odpoledne s Andersenem 2017 na Komendě

31.3. jsme se sešli ve škole v 17:00h. Tenhle rok bylo téma Čtyřlístek. Po příchodu do školy nás paní učitelky rozdělily do šesti skupin. Přišlo 35 dětí, počet byl omezen, děti byly vybrané za odměnu. V každé skupině bylo alespoň jedno dítě z každé třídy – od prvňáka po páťáka.

Měli jsme si přinést svoji nejoblíbenější knihu, ze které jsme si ve volném čase mohli číst, také jsme si o ní povídali. Donesli jsme si svačinu. Soutěžili jsme a hráli různé hry např. rébusy a luštěnky. Vyráběli jsme si, jako každý rok, záložky do knížky. Moc se nám povedly.

Dostali jsme barevné papíry, kam jsme napsali hlavního hrdinu knížky a pak jsme z toho složili vlaštovky. Vlaštovky se také bodovaly!

Za každý úkol jsme dostali body. Vyhrála skupina, která měla nejvíce bodů. Všichni dostali odměny např. gumy, tužky, propisky, plakáty a pohlednice s Čtyřlístkem. Ceny se rozdávaly nakonec. Děkujeme všem paním učitelkám za krásné a zábavné odpoledne!!!

 

MOOOOC SE NÁM TO LÍBILO!!!!

 

Růžena Burianová, Olga Bláhová, Júlie Pavlová a Sofie Nováčková 5. C

06.04.2017