Promítání v Club Kině

Dne 27. března jsme s dětmi ze školní družiny podnikli výlet do Club Kina v Černošicích. Zúčastnili jsme se promítání nazvané Nezkrocená Brazílie, na které nás pozvala cestovatelka paní Motani. Pro pozitivní ohlasy jsme akci navštívili již poněkolikáté. Paní Motani si pro nás vždy připravila poutavou a interaktivní projekci.

Letos jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí ze života v Brazílii. Během promítání paní Motani vyprávěla zajímavé a zábavné historky, které na svých cestách zažila. Měli jsme možnost si prohlédnout netradiční předměty a suvenýry z různých oblastí, které cestovatelé navštívili. Na konci projekce byla připravena soutěž o zajímavé ceny. Děti odpovídaly na otázky, které se vztahovaly k programu. Za každou správnou odpověď si vítěz odnesl drobnou odměnu.

Na závěr si děti mohly zakoupit drobné upomínkové předměty, které paní Motani přivezla z Brazílie. Děti byly nadšené z nevšedního zážitku, který možná v budoucnu zužitkují i ve školních lavicích.

Drahomíra Kocourková

vychovatelka ŠD

 

 

05.04.2017