Sponzoring

Škoní rok 2017/2018:

VÁNOCE PRO ŠKOLNÍ KNIHOVNU – prosba o pomoc s rozšířením knihovního fondu školní knihovny

Jak jistě víte, naše škola má krásnou novou knihovnu. Je potěšující, že žáci mají o knihovnu zájem. Bohužel, množství a skladba knih zatím nevyhovuje přáním a potřebám dětí a pedagogů. Chybí nové tituly a zvlášť knih pro žáky druhého stupně je nedostatek. Rozpočet, který má knihovna k dispozici, na doplnění nestačí a knih přibývá pomalu.

Napadlo nás proto uspořádat sbírku knih – nových i použitých. A protože knihovna je tady pro děti, byla mezi nimi uspořádána anketa, ve které mohli žáci doporučit, která kniha se jim líbila nebo kterou by si chtěli naopak přečíst.

Pokud byste měli zájem se zapojit, můžete knihu pro školní knihovnu zakoupit nebo darovat starší nepoškozený výtisk. Můžete tak v tomto předvánočním období knihou obdarovat nejen své dítko, ale zároveň stovky dalších žáků naší školy a našeho města.

Pokud Vás možnost darovat školní knihovně knihu zaujala, navštivte stránky školní knihovny ZDE.

Všem dárcům předem děkujeme.

Zatím nás podpořili (šk.rok 2016/2017):

Jakub Hodaň tabule do 1.třídy
AmCham – Americká obchodní komora 250 000 Kč vybavení půdních prostor elektronikou
Ing. Eva Havelková „písmenkové balonky“ pro prvňáčky ke slavnostnímu zahájení školního roku

manželé Pánkovi a Kratochvílovi

(Černošický běh)

vybavení školní knihovny
 rodiče 2.C didaktické a relaxační hry v hodnotě 3 433Kč

Pokud máte zájem se také zapojit do sponzorování naší školy, obraťte se na paní ředitelku Ludmilu Zhoufovou (lzhoufova@zscernos.cz, 602 501 121).

Všem sponzorům děkujeme.