Poťouchlá sváča

Svačinky startují 4. září 2018. Objednávat je bude možné od 2. září.

Čerstvé svačiny do školy si můžete objednávat na www.potouchlasvaca.cz a jsou dodávány na hlavní přestávku přímo dětem do školy.

V budově v ulici Pod Školou jsou na výběr 2 výdejní místa (volíte na webu):

• výdejní místo A u družin
  • výdejní místo C před jídelnou

V budově Komenského zajišťuje výdej paní Filípková v přízemí na chodbě.

Na výběr je každý den minimálně z 5 druhů svačinek včetně domácí limonády nebo ledového čaje. Ve 14denním cyklu máte na výběr téměř ze 40 druhů svačinek, zvolit můžete libovolné dny. Svačinky jsou připravovány každý den v ranních hodinách přímo v Černošicích, U některých svačinek jsou na výběr dvě velikosti, podle věku dítěte a samozřejmě můžete objednat více svačinek v jeden den, například i na odpoledne. Suroviny jsou čerstvé a kvalitní, vybíráme za vás to nejlepší, abychom dětem připravili nutričně vyvážené a zároveň chutné svačinky!

Nově můžete objednat tzv. ROBOSVÁČU. Robot za vás bude každý týden objednávat svačinky automaticky a vy můžete nechat v klidu vše na nás a ráno si třeba vychutnat snídani společně s Vašimi dětmi. Robot Vás také automaticky upozorní mailem na nedostatek kreditů. Vy pouze rušíte svačinky, když je dítě nemocné, aby nepropadly. Na výběr je u robota:

• MALÁ SVÁČA (každý den obložený rohlík nebo houska dle nabídky) – cca 25 Kč/den; 500 Kč/měsíc
  • VELKÁ SVÁČA (balíček, ve kterém je obložený rohlík/houska, ovoce nebo zelenina + pití) – cca 50 Kč/den; 1000 Kč

Když nestihnete odhlásit

Svačinky lze odhlásit do 22:00 předešlého dne a to proto, že je připravujeme od brzkého rána, aby děti dostaly vše čerstvé. Pokud děti onemocní, můžete dát vědět kamarádům, aby si svačinu vyzvedli za ně, nebo nás prosím informujte pomocí SMS na tel: 724 324 808 nejpozději do 8:30 hodin a dohodneme se na jiném osobním odběru.

Sváča pro rodiče

Pokud byste chtěli otestovat naše svačinky nebo si i mlsat sami, přidejte se jako strávník do Vašeho účtu a zvolte školu: „PROVOZOVNA“ a výdejní místo „Pod Lesem“. Svačinky objednané s tímto výdejním místem si budete moci vyzvednout v době od 8:00 do 9:00 na adrese Komenského 100 (bývalá restaurace Pod Lesem. Doporučujeme tatínkům do práce 😊

Poťouchlé čtení

Nemáte knihu o Poťouchovi? Můžete ji na webu Vašim dětem také objednat a my ji dodáme spolu se svačinkou na výdejní místo a předáme – může to být třeba dárek. Přejeme hodně zábavy při čtení s dětmi.

Poťouchlý Facebook

Spustili jsme Poťouchlý Facebook, budeme Vás jeho prostřednictvím také informovat o dalších novinkách a plánech. Staňte se i Vy naším fanouškem!

Poťouchlá sváča je tu hlavně pro naše děti, chceme, aby jim chutnala a připravujeme ji s láskou a poctivě.

Pokud máte jakékoliv připomínky nebo nápady, neostýchejte se nám ozvat, a bude-li to možné, pokusíme se Vám vyhovět.

Děkujeme všem za přízeň a přejeme krásný den!

Eva Vojtěchová