Třída 1.C

Třídní učitel:

Martina Knollová

 tel: 251640367
 mknollova@zscernos.cz

Aktuálně ze třídy

PŘÍPRAVA NA MASOPUST

… aneb Jak jsme vyráběli škrabošky. Masky jsme si na konci pracovích činností společně vyhodnotili. Hodnocení bylo hodně těžké, protože masky se všem velice vydařily 🙂  .

Vysvědčení bez učení :-)

Čtvrtek byl tak trochu jiný den… Celá škola v budově Komenského se rozhodla, že si ho užije netradičně. Žáci vytvořili smíšené skupinky a pak už v jednotlivých třídách měli možnost  shlédnout film o přírodě, luštit rébusy a křížovky, hrát stolní hry, číst knihu nebo si v tělocvičně  protáhnout tělo při pohybových aktivitách. Čtvrtou vyučovací hodinu se rozdalo VYSVĚDČENí a hurá na pololetní prázdniny 🙂 .  

DEN ÚČESŮ v 1. C

Ve středu 30. ledna proběhl DEN ÚČESŮ … a byla legrace 🙂  . Účesy, kterými se pyšnily některé děti, by mohly klidně konkurovat modelům na světových modních přehlídkách. Velká pochvala pro všechny zúčastněné 🙂  .

Řeřicha na pomazánce

V pondělí 28. ledna jsme si do školy přinesli sýry, vejce, okurky, rajčata, bagety… a v rámci prvouky jsme společně připravili a pak i snědli dvě úžasné pomazánky. Jednu vajíčkovou a druhou sýrovou. Kdo chtěl, mohl si  jednohubky ozdobit  řeřichou, kterou jsme si vypěstovali ve třídě. Vše bylo moc dobré, mňam mňam 🙂  .  

VŮNĚ VÁNOC

Dřevíčková dílna… anděl… zdobení stromečku… vánoční besídka… koledy… cukroví… dárky… živý betlém… tvoření ozdob…  To všechno a mnohem víc jsme si užili v 1. C 🙂  .