Třída 1.C

Pozor! Toto je archivní stránka 1.C ze školního roku 2018 - 2019.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok
Třídní učitel:

Martina Knollová

Aktuálně ze třídy

VÝLET – ŠKOLNÍ DRUŽINA

Ve středu 12. června jsme se vydali (prvňáci, druháci a třeťáci) pěšky z Černošic do Radotína. Bylo veliké teplo a my byli rádi, že zelená a červená turistická značka vedla převážně lesem. Cestou jsme hráli spoustu her, které si pro nás připravila paní učitelka Míša z družiny. Největší odměnou pro všechny byla zmrzlina v cukrárně! Výlet se všem moc líbil 🙂 .  

Máme svátek – my děti

Škola – neškola. Den dětí jsme si pořádně užili… A co bylo nejlepší?? … líbilo se mi úplně všechno, ale nejvíc autíčka na dálkové ovládání (Robík)…. hodně se mi líbilo čtení (Nina, Terka)… nejlepší bylo jak čtvrťáci a páťáci ovládali drony (Hynek)…. nejvíce se mi líbilo venku (Amálka)… dal jsem si závod s Járou (Martínek)… jak jsme se koukali na film (Martička)… líbilo se mi všechno (Dorka)… nelíbilo se mi nic (Filip)…

POMPEJE

Poslední květnový pátek byl tak trochu jiný…  Vytvořili jsme smíšené skupinky ( 1. C + 4. C ), ve kterých jsme se snažili najít a vyluštit hádanky a rébusy. Všem se povedlo rozluštit správný kód k lodi, která nás odvezla i se zásobami jídla z Pompejí do bezpečí. Vyhráli jsme, všichni se zachránili!!!  

Autorské čtení

Ve středu 29. května nám pozvali čtvrťáci na AUTORSKÉ ČTENÍ. Četli příběhy, které vymysleli. Čtení se nám moc líbilo.

Rodiče čtou dětem

… pokračujeme. Svoji knihu nám přišel představit pan Kušnír a paní Šmídová. Děti poslouchaly, ani nedutaly 🙂  . Moc rodičům děkujeme a těšíme se na další čtení!