Třída 1.E

Třídní učitel:

Mgr. Lenka Zúbková

 tel: 251001796
 lzubkova@zscernos.cz

Aktuálně ze třídy

Veselé Vánoce!

Děti a paní učitelka z 1.E  přejí všem krásné Vánoce a do nového roku 2019 hodně štěstí, zdraví a pohody!

KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ – MIKULÁŠ 6.12.2018

Ke konci roku se otevírá jinak uzavřená a neviditelná pekelná brána, kterou pronikají čerti do světa lidí a kterou je možné jeskyněmi vejít rovnou do pekla, přímo až k samotnému Luciferovi. V ten samý čas se otevírá i vstup do nebe, kde čeká Mikuláš s anděly a s  dárky pro hodné děti.                       

TUČŇÁCI V RUDOLFINU 15.11.2018

Hudebníci v orchestru připomínají díky frakům tak trochu tučňáky, rozhodně když se na ně díváte dětskýma očima. Už čtvrtým rokem zkoumá svět filharmoniků a jejich hudby herec Pavel Liška. Samozřejmě se zvídavým a nadšeným dětským publikem. Společně už objevovali, jak různě může hudba znít, k čemu je potřeba dirigent a proč se na koncertě nemluví. Ale také mohli zažít, jaké to je Českou filharmonii dirigovat, zpívat za jejího doprovodu „Proč bychom se netěšili“ anebo společně s filharmoniky vytvářet nejnovější hudbu.     

KOZIČKY – UKÁZKA CHOVU 17.10.2018

Paní Kateřina přivezla dětem na ukázku kozy. Vyskočily z auta a už se s chutí pásly na trávě. Děti se o chovu koz dozvěděly mnoho zajímavého. Všechny děti si mohly zkusit kozičky podojit. Dařilo se !              

PLANETÁRIUM 12.10.2018

Anička a Nebešťánek. Anička má neobyčejného kamaráda – Nebešťánka ze Zářící planety. Nebešťánek Aničku často navštěvuje, spolu se vydávají v létajícím talíři na zajímavé výlety.