Třída 5.A

Bc. Simona Lišková

sliskova@zscernos.cz

Helpíkův pohár

V pátek 4.5.2018 probíhala v Černošicích soutěž v první pomoci, Helpíkův pohár, a tak se třída 5.A vydala podpořit soutěžící z naší školy. Společně jsme si prošli celý soutěžní okruh s různými situacemi a u hasičů jsme si některé aktivity i vyzkoušeli. Den strávený na hřišti jsme zakončili obědem v pizzerii.

Výtvarná výchova venku

Ve čtvrtek 3.5.2018 vyrazila 5.A na výtvarnou výchovu ven. Byl krásný slunečný den a tak jsme se společně vydali do místa za fotbalové hřiště, kde jsme se usadili na lavičky, na strom či do trávy a kreslili okolní přírodu.

Houby

Ve čtvrtek 19.4.2018 se třída 5.A zúčastnila velmi zajímavé přednášky o houbách.

Ukliďme Česko!

Dne 17.4.2018 se 5.A společně s celým 2. stupněm naší školy zúčastnila celorepublikové akce „Ukliďme Česko“.