Třída 5.C

Třídní učitel:

Martina Knollová

 tel: 251640367
 mknollova@zscernos.cz

Aktuálně ze třídy

HELPÍKŮV POHÁR

V pátek 4. května jsme se vypravili na mokropeské hřiště. Probíhalo zde krajské kolo Helpíkova poháru. Za naši třídu soutěžila Anežka Tobková a Lucka Paterová. Holky se umístily na krásném 18. místě (z 37 dvojic). Gratulujeme!!! 🙂  

Do Radotína za kulturou

Ve středu 18. dubna se naše třída vydala pěšky podél Berounky do Radotína. Naším cílem bylo divadelní představení hrané v angličtině. Zpátky do Černošic jsme se vraceli také „po svých“ a odměnou za ušlé kilometry  nám byla zmrzlina v cukrárně 🙂 .  

VÝSTAVA TADY NOVÁ REPUBLIKA

Ve středu 11. dubna jsme si udělali pěší výlet do Mokropes na výstavu TADY NOVÁ REPUBLIKA. Navštívili jsem školní knihovnu, kde nám paní knihovnice vyprávěla o encyklopediích. Těla jsme si protáhli na dětském hřišti před školou. Dopoledne nám uteklo jako voda 🙂  .  

Olympijský zimní pětiboj

Ve dnech 27. a 28. března proběhl na zimním stadionu Olympijský pětiboj. Naši školu reprezentovala dvě smíšená družstva. Za 2. C a 3. C to byli D. Kraffer, E. Barchánková, E. Nováčková a Š. Zeman.  Za 4. C a 5. C žáci  M. Bláha, D. Cajthamlová, K. Halbych a K. Knišová. Obě družstva zvítězila a obhájila loňský titul. GRATULUJEME K ÚSPĚCHU!!

Máme ping – pongový stůl!

Od konce března jsou přestávky na školní zahradě v Komenského ulici pro děti zábavnější díky novému ping – pongovému stolu. Prostředky na nákup venkovního stolu získaly děti na vánočním jarmarku, kde prodávaly své výrobky. Děkujeme všem, kteří přispěli!