Úspěchy v Olympiádě z českého jazyka a v Anglické olympiádě

Dne 20. a 26.1. se uskutečnilo školní kolo Anglické olympiády. Zúčastnili se žáci druhého stupně ve dvou kategoriích. Vítězové obou kategorií (Ondřej Kutina, Petr Berdych) a jejich náhradníci (Jan Strnad, Filip Kužela) postoupili do okresního kola, které se konalo 17.2. v Dolních Břežanech. Všem jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a zvláště pak Janu Strnadovi, který se umístil na 8.-9. místě a Ondřeji Kutinovi, který se umístil na krásném druhém místě. Vítězství mu uteklo o pouhého půl bodu.

8.2. se konalo okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Školu reprezentovaly Helena Babková a Markéta Kopačová. Oběma děkujeme za vzornou reprezentaci, zvláště pak Markétě Kopačové, která se umístila na 8.-10. místě a od medailových pozic ji dělilo pouze jeden a půl bodu.

Gratulujeme!

Kateřina Jedličková

02.03.2016