VESELÁ PODZIMNÍ OLYMPIÁDA

Během měsíce října naše družina uskuteční tradiční Veselou podzimní olympiádu, která se bude konat na hřišti u školy. Připravili jsme si čtyři soutěže, každá bude mít své stanoviště, u kterého budou vždy dvě vychovatelky, které dětem podrobně vysvětlí pravidla. Tato olympiáda je u dětí velice oblíbená, během zajímavých soutěží si děti nejen procvičí svoje fyzické zdatnosti, ale také si užijí i spoustu zábavy. Zúčastní se jí děti ze všech našich oddělení.

Děti obdrží bodovací kartičky se svými jmény, do kterých jim vychovatelky budou zapisovat výsledky z jednotlivých soutěží a ke konci je vyhodnotí.

Po skončení olympiády děti budou za své výsledky náležitě odměněny.

Doufáme, že se všem, jako každý rok, bude tato akce líbit.

Ivana Cullen

vychovatelka

 

05.10.2018