Veselá podzimní olympiáda – hodnocení

Rok se s rokem sešel a nastal čas, kdy v měsíci říjnu probíhá ve školní družině oblíbená Veselá podzimní olympiáda.I letos jsme si pro děti připravili čtyři zajímavé netradiční soutěže, při kterých si děti vyzkoušely nejen fyzickou zdatnost, ale i logické myšlení a trpělivost. Po splnění jednotlivých disciplín jim vychovatelé zapsali body do bodovacích kartiček, které děti obdržely na začátku olympiády, a které si mohly samy podle svého uvážení vymalovat. V průběhu celého soutěžení bylo příjemné pozorovat, jak se děti navzájem podporují a fandí si. Počasí nám bylo nakloněno, a tak jsme si olympiádu všichni krásně užili. Po skončení akce vychovatelé odměnili nejen ty nejlepší soutěžící, ale i všechny děti, které se olympiády zúčastnily.

Ivana Cullen

vychovatelka

02.11.2018