Zájmové aktivity a kroužky

Seznam zájmových aktivit a kroužků budeme průběžně aktualizovat. Provizorní tabulku naleznete níže.

Letáčky a nabídky si můžete prohlédnout ZDE.

 

 

Název kroužku Kontakt:

Umístění

učebna

Kdy
MIFUN –pěvecký sbor
Polívka
723 043 985
jpolivka@centrum.cz

B19

K15

pá 13.00-14.00

po 13.00-14.30

st 16.00–18.30

Výtvarný kroužek  

Martina Fojtů
608 068 078
fojtumartina@seznam.cz

B18

B02

út 13.30-17.30

st 14.00-16.00

čt 14.00-18.00

SVČ ( Středisko volného času) Všenory
Pavel Hokr
608 745 297
pavelhokr@centrum.cz
C15

po 14.10-18.55

út 13.45-17.45

st 13.00-16.30

čt 14.30-16.00

pá 12.50-18.50

    C21

út 13.10-18.45

čt 12.50-18.50

    B19

po 13.45-15.15

út 12.45-18.30

st 13.00-17.45

čt 13.15-18.30

KERAMIKA  

Lucie Janášová
602 278 377
luciejanasova@seznam.cz
kuchyňka

po 14-15

čt 14-15

 

ALOTRIUM
Josef Kutílek
777 118 892
alotrium@alotrium.cz
tělocvična út 19-21
KUTIL
Pavel Poláček
602 258 820
info@kutiljunior.cz
B07

po 14-15

pá 14-15

The School House  

RNDr.Lucie Koubková
lucie.koubek@seznam.cz

 

C26

po 13-15

út 13-15

st 13-15

čt 13-15

JUDO Kids Sport
Hříbalová
Trenér:
Marunič Tomáš
725 835 635
778 702 152
zdenka@judoprodeti.cz

tělocvična

Mokropsy

út 17.30-18.30
KARATE Černošice
Bergmanová
603 811 651
info@karatecernosice.cz

tělocvična

Mokropsy

pá 14.00-18.30
EASYSPEAK
Helena Prentice
773 138 533
helena@easyspeak.cz
K13 čt 12.30-14.40
Tutte le note-pěvecký sbor
Kysilková
zkoušky vede L.Plzáková
739 352 614
tuttelenote@gmail.com
www.tuttelenote.cz
C 21 po 14.00-15.00
PC Akademie
Liber
602 395 228
aliber@zscernos.cz
B 27- PC čt 14-17
Malý programátor 
Mottlová Ivana 
604 994 074
ivanamottlova@intellectus.cz
B 27- PC  út 15.30-16.30
Fantasy DC Praha
Filipová Eva
732 574 241
filipci@seznam.cz

Tělocvična

Mokropsy

st 14.00-15.00
Rebels O.K.
Kepková Olga
olga.kepkova@seznam.cz
Tělocvična Mokropsy  st 15.00-18.00
Ottománek 
Ottomanská Vladimíra
babyclub@ottomanek.cz
Tělocvična Mokropsy

po 13.30-15.30

po 17.30-18.30

út 15.00-16.00

    C11  út 14.30-16.30
    Kuchyňka  st 15.00-18.00
    Tělocvična  st 13.30-14.30
    Komenského  čt 13.30-14.30
Středisko volného času Všenory 
Lálová
Tělocvična Komenského  út 16.30-18.00