Zimní olympiáda pro 2. a 3.třídy

Ve středu 16.3. se na černošickém zimním stadionu konala již 4.zimní olympiáda pro žáky 2. a 3.tříd. Své síly poměřili závodníci z několika škol. Soutěžilo se v pětiboji (rychlobruslení, slalom, vytrvalost, štafeta, střelba) a v minihokeji.

V pětiboji nás reprezentovala dvě družstva.

Družstvo A: Rulfová 3.E., Faitová 3.E., Dušátko 3.E., Bestandig 3.B.

Družstvo B: Čížková 2.B., Arnold 2.B., Novotný 2.A., Tichý 2.E..

Minihokej hráli: Jarkovský 2.E., Blaho 2.E., Nešpůrek 3.E., Bláha 3.D., Kaiser 2.A., Beňačka 3.D., Veselský 3.D, Večeřa 2.E.

Všichni zúčastnění bojovali s nadšením, ze všech sil, podporovali se navzájem a hráli fair play. Předvedenými výkony získalo v pětiboji družstvo A 5.místo, družstvo B 8.místo a naši hokejisti vybojovali úžasné 1.místo. Svými sportovními výkony si vysloužili nejen zasloužený potlesk, ale i diplomy, medaile a pohár.

Děkujeme za podporu rodičům i fanouškům.

 

Martina Václavková

16.03.2016