Díky vám!

Milí sousedé, do naší ZŠ teď chodí skupina dětí lékařů, sestřiček a dalších z první linie. Pojďme jim společně vyjádřit podporu a díky za jejich obrovské nasazení. Jen díky nim to překonáme.

Úspěch Kláry Šimčíkové ve fotografické soutěži

Poslední dobou jsme se v rámci výuky výtvarné výchovy devátých tříd zaměřili na fotografii a její působení ve společenském a mediálním prostředí. Po několika projektech jsem žáky, jako už v loňském roce, upozornil na aktuálně probíhající celorepublikovou soutěž ‚Photobase‘, které se žáci základních a středních škol mohou účastnit se svými fotkami ve třech předem daných kategoriích. Témata byla ‚Místo kam se rád vracím‘, ‚Pohyb‘ a ‚Kouzelná diagonála‘. Do finále se dostalo přibližně 2000 fotografií ze šedesáti škol. Z příspěvků zaslaných našimi žáky se dostal do závěrečného kola jeden snímek. Výstava nejlepších fotografií 8. ročníku soutěže PHOTOCONTEST se měla uskutečnit od 26. března do 3. dubna 2020 denně v Novoměstské…

Ukliďme Česko

​Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolná úklidová akce, která probíhá na území celé ČR. Cílem je uklidit nepořádek v obci, kde žijeme a vést děti v rámci enviromentální výchovy k zodpovědnosti  za „svůj“ nepořádek. Děti akce bavila, soutěžily, kdo nasbírá více odpadků. Kdo uklízel, neznečistí, u dětí toto platí dvojnásob. Čím dříve si člověk na vlastní kůži vyzkouší uklidit obec, ve které žije, tím lépe.

Nejlepší sportovec roku

Žáci naší školy byli oceněni jako NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ KOLEKTIV MLÁDEŽE OKRESU PRAHA – ZÁPAD! Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!

Virus Covid řádí už i v naší škole

Epidemiologická situace ve škole se stejně jako v celé republice zhoršuje. Vydrželi jsme dlouho, ale i přes dodržování všech hygienických opatření virus zasáhl i nás. V karanténě jsou v tuto chvíli 4 třídy a 9 pedagogických pracovníků.

Poťouchlá sváča pokračuje

Čerstvé svačinky pokračují!I v letošním roce mohou rodiče dětem objednávat čerstvé a vyvážené svačinky, dovážené přímo na hlavní přestávku do naší školy. Systém je velmi jednoduchý, objednávat můžete až do 22:00 dne předem, odhlašovat do 7:00 ráno. Vybrat si můžete jen jednotlivé dny nebo celý měsíc dopředu. V nabídce jsou i bezlepkové svačinky.