Jaro u Tygříků

Měsíce duben a květen se nesl v duchu jarního tvoření. 2. dubna vychovatelky uspořádaly na jarních trzích na Vráži jarní a velikonoční dílny. Dobrovolným příspěvkem veřejnost přispěla na nákup školních potřeb pro ukrajinské žáky, které nyní navštěvují naši školu. Děkujeme.

V družině Tygříků se vyráběly různé jarní dekorace, čarodějnice, pestrobarevné zmrzliny a koktejly. Nezapomněli jsme také na svátek našich maminek.  Vyrobili jsme jim krásnou papírovou květinu s přáníčkem. Děti tvoření velice bavilo, odnášely si domů papírové pestrobarevné kytice.

9. května navštívila školní družinu cestovatelka paní Motani, která dětem vyprávěla o putování Afrikou a africkém safari. Projekce byla doplněná o zajímavá videa, fotografie a nákup suvenýrů. Dobrodružná akce sklidila velký úspěch a budeme se těšit zase za rok!

Během května jsme také několikrát zašli na procházku spojenou s nákupem zmrzliny! V teplém počasí to děti velice ocenily!

V červnu nás čeká ještě několik zajímavých akcí. Děti se mají na co těšit!

01.06.2022