Kdo si hraje, nezlobí

V našem oddělení se pořád něco děje.

Kupříkladu: Každý sudý čtvrtek chodíme do tělocvičny hrát pohybové hry. Nejoblíbenější je Nemocnice, uvidíte na videu. Kdo je nakažen např. pruhovaným průjmem lehne si na zem a čeká na příjezd sanitky, která ho odveze do nemocnice. Tam se zázračně uzdraví a může pokračovat v honičce. Bacilové vyhrají, když se jim podaří nakazit všechny děti. Jak se hraje Hladový medvěd Huňáč Fuňáč nebo Mrkvičky už vám vysvětlí děti 😀

Hrajeme různé společenské hry. Vyrábíme a vybarvujeme. Pleteme gumičkové náramky. A také jsme hodně venku.

V galerii naleznete fotky z činností.

V únoru proběhne soutěž o nejpovedenější hru. Tu si děti vyrobí podle sebe. Hra se bude hodnotit ve třech kategoriích: pěkné zpracování, nápaditost a hratelnost. Porotce nám udělají děti i vychovatelky z ostatních oddělení, kteří si naše hry zkusí zahrát. Děti mohou soutěžit jednotlivě i ve skupince. Výherci získají drobnou odměnu. Soutěž bude probíhat do konce února.

Anička

 

05.02.2023