Říjnové dny u Tygříků

Říjen byl měsíc plný aktivit. Na školním hřišti probíhala Veselá podzimní olympiáda. Děti plnily sportovní úkoly, některé aktivity vyžadovaly zručnost i trpělivost. Děti, které měly o olympiádu zájem, úkoly úspěšně splnily, a po podzimních prázdninách na ně čeká malá odměna J.

Vyráběli jsme podzimní výrobky, příroda nám nabízela mnoho přírodnin, které jsme s chutí využili. Děti si vytvořily podzimní záložku do knížky, ježka, účesy z listí a pletly pavučinky z bavlny. Děti si také oblíbily aktivitu kreslení tužkou podle předlohy. Musím pochválit trpělivost a snahu všech dětí. Objevila jsem mnoho talentů.

Kluci si hráli s novým náklaďákem, který jsme dostali.

Splnili jsme také důležitý úkol. Vytvořit nové logo pro školní družinu. Celá akce nás pohltila. Obtiskávali jsme barevné ruce, kreslili zvířátka naší družiny. Úkolu se děti zhostily velice zodpovědně a kreativně.

Říjnové dny jsme si ve školní družině moc užili. Po prázdninách nás čeká vánoční vyrábění na adventní trhy na Vráži, vyrábění adventního kalendáře, ale také procházky do přírody, která je teď krásně zbarvená.

30.10.2022