Zmizíkové tvoření a farma morčat

Zmizíkové tvoření 1️⃣2️⃣3️⃣

V Medvídcích vyrábíme zimní obrázky. Nejvíce jsme si vyhráli s inkoustem a zmizíkem. Nejdříve bylo potřeba natřít čtvrtku inkoustem a nechat nátěr pořádně zaschnout. Potom jsme na takto vytvořený podklad kreslili zmizíkem. Třeba zimní krajinky, ptáčky, brusle a čepice. A co by to bylo za čepice, kdyby se nedaly dát na hlavu. Holky přišly s geniálním nápadem vyřešit to gumičkou.

Když nám došel inkoust, rozhodli jsme se, že zlikvidujeme i zbylou zásobu čtvrtek a vrhli se na výrobu morčecích rodinek.

Farma morčat 🐹🐹🐹

Morčata vybarvujeme a lepíme na čtvrtky, aby se dala hezky skládat. Děláme morčecí maminky, táty morčáky i malá morčata. Vyrábíme jim výběhy, domečky, podestýlku i jídlo. Podívejte se do galerie, vypadají jako opravdová. A zásoba čtvrtek se tenčí, brzy budu muset do skladu pro nový balík, možná dva. Čeká nás totiž ještě další výroba zimních obrázků.

Anička

 

24.01.2023