Noc s Andersenem

V pátek 23.března se konal již 18.ročník Noci s Andersenem, akce podporující čtenářství. Děti společně s Rychlými šípy prožily čas plný dobrodružství, záhad a tajemství. Hostem byl spisovatel J.W.Procházka. Letošní Noc se vydařila a jsme zvědaví, co nám přinese ta další.

Za organizátory Mgr. M.Václavková

 

Dne 23. března proběhlo i na „Komendě“  dopoledne s Andersenem. Výtvarník a ilustrátor David Böhm s námi besedoval o knize V hlavě. Po besedě jsme se rozdělili do deseti skupin. Společně jsme pak soutěžili, vyráběli záložky, řešili kvízy, „stavěli “ komín z přečtených názvů knih, představovali donesené knížky a zhlédli film O pejskovi a kočičce, jak pekli dort. Chvíle napětí a radost z odměn nás čekala při vyhodnocování. Škoda, že takové dopoledne není častěji…super den… moc se mi to líbilo… mohli jsme vyhrát… těším se na dalšího Andersena… (žáci z „Komendy“)

 

04.04.2018