Činnost knihovny 2023/2024

ÚNOR 2024

Tento měsíc bylo vypůjčeno 403 knih. Škola zakoupila 9 titulů a dostala darem 11 titulů.

Proběhlo 8 čtenářských dílen.

 

LEDEN 2024

 

PROSINEC 2023

Tento měsíc bylo vypůjčeno 289 knih. Škola dostala darem 5 titulů.

V knihovně se objevil vánoční stromeček. Každý návštěvník, který měl chuť, mohl přispět k jeho ozdobení a navození vánoční atmosféry.

Proběhlo 10 čtenářských dílen.

 

 

LISTOPAD 2023

Tento měsíc bylo vypůjčeno 439 knih. Škola dostala darem 6 titulů.

Na nástěnce se objevila Minivýstavka Čarodějka našla domov. V listopadu pomáhali žáci 5. tříd naší krásné čarodějce najít úkryt před blížící se zimou. V nabídce byla spousta domečků na kuří nožce nebo perníkových chaloupek. Návštěvníci knihovny pak hlasovali, který návrh bude pro čarodějku ten pravý. Autoři vítězných domečků získali drobné odměny.

Proběhlo 10 čtenářských dílen.

 

 

 

ŘÍJEN 2023

Tento měsíc bylo vypůjčeno 596 knih. Škola dostala darem 14 titulů.

Na nástěnce se objevila Mini-výstavkačarodějka hledá domov – byla vyhlášena nová soutěž pro žáky 5. tříd. Krásná čarodějka poprosila žáky, aby jí na zimu pomohli vybrat dům – musí však být buď z perníku, nebo na muří nožce. V listopadu se můžeme těšit na výsledky jejich práce.

Proběhlo 16 čtenářských dílen.

 

 

ZÁŘÍ 2023

Tento měsíc bylo vypůjčeno 443 knih. Škola zakoupila 47 titulů.

Na nástěnce se objevilo Co se skrývá v knize – děti měly v září možnost zpříjemnit si čas o přestávce nebo po vyučování s maxi-omalovánkami, které ukazují, co vše se skrývá v knihách a jejich příbězích. Proběhlo 18 čtenářských dílen.