Kontakty

Základní škola Černošice, příspěvková organizace
sídlo školy: Pod Školou 447, 252 28 Černošice
IČO : 61385158   DIČ: CZ61385158
telefon: 251 001 791

ID datové schránky: mgkpqhj

číslo účtu : 390 766 369 / 0800
e-mail: zsc@zscernos.cz
web: www.zscernosice.cz

Vedení školy

Mgr. Ludmila Zhoufová

ředitelka školy
251 001 601, 602 501 121
lzhoufova@zscernos.cz

Mgr. Jana Sticzayová

zástupkyně ředitelky školy a koordinátorka společného vzdělávání (inkluze)
251 001 608, 724 378 288
jsticzayova@zscernos.cz

Mgr. Jana Venclíčková

zástupkyně ředitelky školy pro pedagogickou činnost – 2. stupeň a metodička prevence, metodické vedení asistentů pedagoga
251 001 602, 604 784 082
jvenclickova@zscernos.cz

Mgr. Martin Vodička

zástupce ředitelky školy pro IT infrastrukturu, sportovní činnost, podporu rekonstrukční a stavební oblasti
 251 001 602, 603 193 320
 mvodicka@zscernos.cz


Školní poradenské pracoviště

Mgr. Jana Venclíčková

metodička prevence, vedoucí ŠPP
251001602, 604 784 082
jvenclickova@zscernos.cz

PhDr. Alena Obeidová

školní psycholožka
602 501 138

Mgr. Eva Zárubová

speciální pedagog / budova ZŠ v ulici Pod Školou
251 001 607
ezarubova@zscernos.cz

Mgr. Monika Waldmannová

speciální pedagog / budova ZŠ v ulici Pod Školou
251 001 607
mwaldmannova@zscernos.cz

Mgr. Iveta Radová

speciální pedagog / budova ZŠ v ulici Komenského
251 640 367
iradova@zscernos.cz

Mgr. Jiřina Tafatová

výchovná poradkyně
251 001 794
jtafatova@zscernos.cz

Mgr. Romana Tymlová

výchovná poradkyně a kariérové poradenství
251 001 609
rtymlova@zscernos.cz


Školní koordinátoři

Mgr. Jana Sticzayová

koordinátorka společného vzdělávání (inkluze)
251 001 608, 724 378 288
jsticzayova@zscernos.cz

Mgr. Lenka Strnadová

koordinátorka pro školní vzdělávací program
251 001 605
lstrnadova@zscernos.cz

Mgr. Alena Filípková

koordinátorka projektu Obědy pro děti
251 640 367
afilipkova@zscernos.cz

koordinátorka environmentální výchovy
251 001 790
mavaclavkova@zscernos.cz

Mgr. Marie Zálešáková

koordinátorka nové ICT
251 001 607
mzalesakova@zscernos.cz

Mgr. Michaela Šlesingerová

tisková mluvčí
 251 001 605
 mslesingerova@zscernos.cz

Drahomíra Kocourková

vedoucí vychovatelka školní družiny
 606 049 869
dkocourkova@zscernos.cz

Mgr. Petra Mierzwová

školní knihovnice
 251 001 798
 pmierzwova@zscernos.cz


Hospodářští pracovníci

Lucie Hájková

hospodářka školy
 251 001 791, 602 387 807
 lhajkova@zscernos.cz

úřední hodiny

pondělí7.30 – 14.00
úterý8.00 – 14.00
středa7.30 – 14.00
čtvrtek8.00 – 14.00
pátek  –           –

Pavlína Oralová – administrativní pracovnice
251 001 453

Martin Halama – školník v budovách ZŠ v ulici Pod Školou
602 501 125

Lenka Elčknerová a Karel Maštalíř – vrátní v budovách v ulici Pod Školou
251 001 600

Budova ZŠ v ulici Komenského
251 640 367

Kontakty na pedagogické pracovníky

Příjmení, jméno e-mailová adresatelefonní linka
Albrechtová Zdeňka, PaedDr.I.Azalbrechtova@zscernos.cz251001797
Augustínová Marina, Mgr.IV.Amaugustinova@zscernos.cz251001603
Bayerová Petra, Mgr.VI.Apbayerova@zscernos.cz251001606
Bílová Hana, Mgr.II.Dhbilova@zscernos.cz251001797
Bláhová Barbora, Bc.I.Dbblahova@zscernos.cz251001796
Blaženínová Hana, Mgr.III.Ahblazeninova@zscernos.cz251001790
Brožová Hana, Mgr.V.Ehbrozova@zscernos.cz251001452
Cvrčková Monika, Mgr.V.Amcvrckova@zscernos.cz251001606
Čejková Libuše, Ing. lcejkova@zscernos.cz251001794
Čihák Josef, Mgr. jcihak@zscernos.cz251001609
Drhová Markéta, Mgr.VII.Cmdrhova@zscernos.cz251001607
Dušková Zora, Ing.III.Ezduskova@zscernos.cz251001452
Dvořáková Jarmila, Mgr.VI.Bjdvorakova@zscernos.cz251001607
Filípková Alena, Mgr.IV.Cafilipkova@zscernos.cz251640367
Formanová Barbora, Mgr. bformanova@zscernos.cz251001451
Havlíčková LucieIII.Dlhavlickova@zscernos.cz251001796
Jánoška Tomáš, Mgr. Bc.VII.Atjanos@zscernos.cz251001451
Kaločová Taťána, Mgr.III.Btkalocova@zscernos.cz251001790
Knollová MartinaII.Cmknollova@zscernos.cz251640367
Konrádová Lenka, Ing. Mgr.VIII.Blkonradova@zscernos.cz251001794
Kopecká Hana, Mgr.I.Chkopecka@zscernos.cz251640367
Kotyková Ludmila, Ing. lkotykova@zscernos.cz251001795
Kurelová Veronika, MgA. vkurelova@zscernos.cz251001603
Kutílková Vratislava, Ing. Mgr.II.Evkutilkova@zscernos.cz251001452
Kuželová Iva, Mgr.II.Bikuzelova@zscernos.cz251001797
Liber Aleš aliber@zscernos.cz251001609
Mlčochová Daniela, Mgr.III.Cdmlcochova@zscernos.cz251640367
Nacházelová Daniela, Mgr. ThB.I.Ednachazelova@zscernos.cz251001796
Nová Hana, Mgr.I.Bhnova@zscernos.cz251001796
Obeidová Alena, PhDr. aobeidova@zscernos.cz602501138
Olšiaková Ilona, Ing.V.Biolsiakova@zscernos.cz251001606
Paterová Radka Johana, Bc.Dis. rpaterova@zscernos.cz251640367
Polívka Jiří jpolivka@zscernos.cz251001451
Radová Iveta, Mgr.V.Ciradova@zscernos.cz251640367
Roan Kathleen, Mgr. kroan@zscernos.cz251640367
Rujbrová Eva, Mgr.II.Aerujbrova@zscernos.cz251001797
Rychlíková Jitka, Mgr.VI.Djrychlikova@zscernos.cz251001603
Řezníčková Lenka, Mgr.IV.Blreznickova@zscernos.cz251001603
Sacher Jan, MgA.VII.Bjsacher@zscernos.cz251001603
Sluková Jana, Mgr. jslukova@zscernos.cz251001793
Smažíková Alena, Mgr.IV.Dasmazikova@zscernos.cz251001790
Smítková Lucie, Mgr. lsmitkova@zscernos.cz251001795
Steinocher Petr, Mgr.IX.Cpsteinocher@zscernos.cz251001794
Sticzayová Jana, Mgr. jsticzayova@zscernos.cz251001608
Strnadová Lenka, Mgr.IX.Alstrnadova@zscernos.cz251001451
Srchová Michaela, Mgr.VII.Dmsrchova@zscernos.cz251001795
Svoboda Luděk, Mgr.VIII.Clsvoboda@zscernos.cz251001793
Šafránková Marcela, Ing. msafrankova@zscernos.cz251001795
Šímová Kateřina, Mgr. ksimova@zscernos.cz251001609
Šlesingerová Michaela, Mgr.VIII.Amslesingerova@zscernos.cz251001607
Šťastná Tereza, Mgr.V.Dtstastna@zscernos.cz251001606
Tafatová Jiřina, Mgr.VIII.Djtafatova@zscernos.cz251001794
Tlášková Jana, Mgr. jtlaskova@zscernos.cz251001452
Tymlová Romana, Mgr.V.Crtymlova@zscernos.cz251001609
Václavková Martina, Mgr.IV.Emavaclavkova@zscernos.cz251001790
Venclíčková Jana, Mgr. jvenclickova@zscernos.cz251001602
Vodička Martin, Mgr. mvodicka@zscernos.cz251001602
Zálešáková Marie, Mgr.IX.Bmzalesakova@zscernos.cz251001607
Zárubová Eva, Mgr. ezarubova@zscernos.cz251001799
Zhoufová Ludmila, Mgr. lzhoufova@zscernos.cz251001601

Kontakty na vychovatele ŠD jsou uvedeny na samostatné stránce ZDE

Asistenti pedagoga

Adamčíková Luisa, Mgr.ladamcikova@zscernos.cz
Bican Poláková Hanahpolakova@zscernos.cz
Čigášová Blanka, Mgr.bcigasova@zscernos.cz
Čížková Sofiescizkova@zscernos.cz
Dušková Zuzanazuduskova@zscernos.cz
Hovorková Pavla, Ing.phovorkova@zscernos.cz
Karpíšková Štěpánkaskarpiskova@zscernos.cz
Knetlová Dagmardknetlova@zscernos.cz
Kramolišová Monikamkramolisova@zscernos.cz
Nováková Markétamnovakova@zscernos.cz
Pechová Mariempechova@zscernos.cz
Teke Taťánatteke@zscernos.cz
Tobková Eva, Bc.etobkova@zscernos.cz
Vernerová Anežka, Bc.avernerova@zscernos.cz
Zálešáková Jarmilajzalesakova@zscernos.cz
Zapalačová Klára, Mgr.kzapalacova@zscernos.cz
Zejdová Zuzana, Mgr.zzejdova@zscernos.cz
Zeman Anna, Mgr.azeman@zscernos.cz

Školní asistenti

Biegelová Martina, DiS.mlajnova@zscernos.cz

Mapy