Třída 3.C

Třídní učitel:

Knollová Martina

 tel: 251640367
 mknollova@zscernos.cz

učitel

Aktuálně ze třídy

Třídíme odpad

Ve čtvrtek jsme se vypravili do Mokropes na krátké povídání o tom, jak třídit odpad – co patří a nepatří do popelnic. Hodně si už pamatujeme ze školy, ale OPAKOVÁNÍ JE MATKA MOUDROSTI. A když Mokropsy, tak i hřiště 🙂 .  

Pěšky do školy

V rámci soutěže Pěšky do školy byl pro nás tento týden pestřejší. V pondělí jsme besedovali s pány policajty. Ve středu jsme vyřešili dopravní kvíz na zahradě a ve čtvrtek s cedulemi PĚŠKY DO ŠKOLY, jsme se vypravili do mokropeské školy. Zjistili jsme, že chodit PĚŠKY DO ŠKOLY  může být i zábavné 🙂 .

Ukliďme Česko

V pátek 15. září se naše třída vypravila do lesa sbírat věci, které tam nepatří. Kromě různých papírů, drátů a keramických střepů jsme našli velký kus plexiskla a dvě elektronické cigarety. Dokonce nám zbyl ještě čas na hry v lese i táborák na zahradě. Kromě toho, že nás pěkně hřálo sluníčko, tak nás hřál I dobrý skutek 🙂 .  

Jsme třeťáci!!!

Během prvního školního týdne jsme si vyprávěli o zážitcích z prázdnin. Byla jich spousta. Ve třídě se sešlo přes 40 pohledů – pozdravů. Super! A teď už vzhůru do nového školního roku! Přeji všem pohodu a pěkné známky 🙂 .