Mikulášské trhy

I v letošním roce můžeme společně oslavit svatého Mikuláše na tradičních Mikulášských trzích. Stejně jako v minulosti, kdy byly trhy nedílnou součástí oslav svatého Mikuláše a na mnoha místech se na nich prodávalo pečivo, perník, marcipán, figurky a drobné hračky, se pořádají trhy i u nás v Černošicích.

Všechny rodiče, sourozence, prarodiče i jiné příbuzenstvo, přátele a další příznivce naší školy zveme v adventním čase na tradiční Mikulášské trhy, které se konají v sobotu 3. 12. 2016 v Černošicích na Vráži od 10 hodin. Žáci z naší školy si pro Vás pilně připravují různé adventní zboží, jehož zakoupením nejen podpoříte dobročinnou akci, ale odnesete si domů i hezké předměty, které mohou během adventu ozdobit Vaše domovy či být dárkem pro Vaše blízké. Kromě samotných trhů je připraven i bohatý doprovodný program.  Budete se moci občerstvit něčím sladkým i slaným k zakousnutí či osvěžit nebo zahřát čajem, kávou, vánočním punčem nebo dalšími nápoji.

Přijďte s námi prožít příjemný den.

Hana Bílová

Tereza Povýšilová