11. Komenda

rkozumplikova@zscernos.cz

učitel

Vyrábíme na Zahradní slavnost

Včera jsme v družině vyráběli ozdobný řetěz na krásné odpoledne pro rodiče a děti. Dnes se koná Zahradní slavnost,která proběhne na našem hřišti.Všichni se moc těšíme a doufáme,že bude pěkné počasí. Všichni jste srdečně zváni!

Skákací hrad

Skákací hrad přivezli rodiče jednoho žáka ze 2.třídy.Počasí nám velmi přálo a tak nic nebránilo zábavě. Hrad má určitou kapacitu dětí tak se musely prostřídat a to hned několikrát .Odměnou za to nám bylo, že se nikomu nic nestalo.Více v naší fotogalerii.

Poberounská míle

Fotky z dnešní krásně vydařené akce Poberounské míle .Počasí nám velmi přálo. Aktivity probíhaly na louce ,protože řeka Berounka se málem vylila z břehů.Po běhu následovaly hry také na louce, například přetahovaná .Na závěr došlo i na drobné odměnky a společné foto. Těšíme se na příští rok!!!

Páteční vycházka do zahradnictví

V pátek jsme se vypravili do našeho oblíbeného zahradnictví podívat se na nové květinky. Chvíli jsem váhala kvůli počasí ,ale nakonec jsme ještě stihli hřiště ,než nás vyhnal déšť. Cestou jsme potkali i psího kamaráda.Více v naší fotogalerii.

Bali- zajímavé povídání s projekcí

Dnes jsme měli v družině paní Kateřinu Dobrou,která nám povídala o Bali. Na Bali nějaký čas žila.Zajímavé povídání bylo doplněno projekcí z krásného pobytu. Na závěr přišlo to nejzajímavější pro nás všechny.Paní Dobrá nám přinesla ukázat loutky,které vyrobila z kůží a nádherné masky,které si mohly děti vyzkoušet.Více naleznete ve fotogalerii.

Tvoření ke dni matek

Dnes jsme v družině měli tvoření pro maminky k jejich svátku. Děti vyráběly zajímavou věc ,která bude jako překvapení. Více k tomu nemohu napsat ,ale až to bude aktuální ,vložím ještě nějaké foto výrobku-překvapení.

Družina hledá talent

Dnes jsme v naší družině měli skvělou akci…hledali jsme talent. Každý má talent na něco jiného ,někdo více ,někdo méně .My jsme se podruhé rozhodly uspořádat tuto akci. Tentokrát byly 2 kategorie .Do jedné spadala taneční vystoupení a gymnastika a do té druhé například divadlo nebo kouzelnické představení .Z každé kategorie byl vyhlášen vítěz ,kterého určili přímo diváci. Nahlédněte do naší galerie.