Ve středu 13. 5. jsme opět spolu s družinou Slůňat navštívili knihovnu. Povídali jsme si tentokrát o zvířátkách, o chovu myšek, pavouků, hadů a také strašilek. Představili jsme si knížku Jiřího Dvořáka, Havětník. Příští návštěva knihovny bude naše poslední v tomto roce. Budeme se těšit, co si pro nás paní knihovnice připraví.

















