Centra aktivit Anime

Naše další centra aktivit byly na téma Anime. Pro mě velká neznámá, ale pro děti velmi oblíbené téma, takže jsme si s páťáky tak trochu vyměnili role a učila jsem se já od nich. 🙂

Děkuji naší skvělé Pétě z knihovny za půjčení všemožných komiksů, manga knih i krásných knih s návody, jak se naučit kreslit v duchu anime. Velké poděkování také patří dětem, protože na těchto centrech se velmi aktivně spolupodílely i v přípravě jednotlivých činností. V ateliéru jsme kreslili Mangy obrázky, ve čtení jsme četli komiksy a vytvářeli plakáty se stěžejními prvky Anime literatury, v psaní jsme psali své autorské komiksy, v matematice jsme se věnovali barevnému počítání a stovkové tabulce a konečně v objevech si děti zkusily udělat sushi. Všem se moc dařilo a neskutečně jsme si pochutnali. Podívejte se do galerie, jak jsme si centra užívali.

10.11.2023