Český jazyk – domácí práce 1

Milí rodiče a žáci,

níže naleznete práci k samostudiu. Další zadání práce očekávejte pravděpodobně v pondělí 16. března 2020.

 

  1. ČTENÍ – po celou dobu uzavření školy máte za úkol ČÍST! Vyhlašuji soutěž, kdo přečte nejvíc stránek a knih. Čtení si zaznamenejte do listu, který si stáhnete dole v příloze (pokud by vám nestačil, vytiskněte si ho znovu nebo vytvořte vlastní). ZA ÚKOL JE PŘEČÍST KAŽDÝ DEN V TÝDNU ALESPOŇ JEDNU STRANU (jedenkrát v týdnu můžete vynechat).
  2. Přídavná jména – v příloze naleznete opravený domácí úkol. Důkladně si ho pročtěte a opravte svůj vlastní podle tohoto listu. Až se opět uvidíme ve škole, napíšeme si test, ve kterém budou cvičení PŘESNĚ Z TOHOTO ÚKOLU! (přesné datum upřesním)
  3. Přídavná jména – UČ 83/8,11,12 a UČ 84/13 a,b – do školního sešitu

 

Přeji hodně zdraví!

M. Šlesingerová

11.03.2020