Den bez aktovek

V pátek 24. března se na naší škole konal první ročník akce zvané „Den bez aktovek“. Ten den jsme mohli naše učebnice, sešity a penály přinést do školy v něčem jiném než obvyklých taškách a batozích. A byla to veliká legrace! V naší třídě se místo klasických školních aktovek objevily třeba cestovní kufr, nákupní taška, plastová krabice, dětský kufřík nebo proutěný košík. Někteří si své nové „aktovky“ dokonce vybavili šikovnými pásky a popruhy, aby se jim do školy dobře nesly. Pokukovali jsme i po dětech z ostatních tříd a bavili se tím, co všechno je napadlo do školy přinést – dětský kočárek, přepravku na kočičku, krabici od lega, zahradní konev, stavební kolečko nebo dokonce nafukovací kanoi. Celá akce byla moc vydařená a už se těšíme na další ročník!

25.03.2023