domácí úkol VV

Kresba domácího mazlíčka

Vážení rodiče, milé děti, v minulém pololetí jsme se domlouvali na tvorbě obrázků pro letošní školní benefici, kdy budeme v květnu v Galerii 90 na Vráži dražit obrázky žáků ZŠ a výtěžek dražby poputuje na podporu spolku pro opuštěná zvířata Zvíře v tísni v Praze. Snad to stihneme, čas je letos proti nám…

Poprosím vás o obrázek na čtvrtku formátu A3, bude se jednat o kresbu (tzn. tužka, pastelky, tuš nebo uhel). Na obrázku bude domácí mazlíček – ať už váš nebo jen vysněný pejsek, kočička, králík, morčátko, papoušek, cokoliv, co se vám líbí…pavouky a hady prosím ne (ani šneky :-))))). Kresba by měla být vystínovaná a měla by mít zlehka naznačené pozadí. Pokud si nejste jistí co zlepšit, vyfoťte a pošlete mi do zprávy přes Messenger, Instagram nebo do e-mailu.  Budu se těšit a děkuji, s pozdravem J. Rychlíková

11.03.2020