Domácí úkoly 30. 3. – 3. 4.

Dobrý den, vážení rodiče a milé děti,

všechny vás zdravím a myslím na vás. Milé děti, jste velmi šikovné a zvládnete většinu úkolů udělat samy. Znám vás. Jak říkám ve škole – využijte čas. Vybírejte úkoly, které zvládnete, pracujte podle rozvrhu a podle videí, určitě vám pomohou. Čtěte knihy  do čtenářského binga. Tento týden jsem pro zájemce připravila kreslení a malování, vyrábění a sázení česneku. Jsem ráda, že píšete komentáře do Freda (kdo se ještě nepřihlásil, stále má možnost, dávám tam zajímavé příspěvky). Přiložené pracovní listy jsou pro zájemce. Opět zdůrazňuji, není třeba mít vše splněné. Stále platí tel. konzultace PO STŘ PÁ 9 – 12 h 251 640 367.

Zadání úkolů z angličtiny je v příloze v PDF, stejně tak jako pracovní listy.

Vážení rodiče, je možné využít služeb školního psychologa – konzultace, jak k obtížím s výukou, tak i zvládáním aktuální krizové situace nejen v souvislosti se školou, ale i ve všech oblastech života:

Mgr. Jan Gabriel Szutkowski – jszutkowski@zscernos.cz

PhDr. Alena Obeidová  – 602 501 138,  8 – 16 h

S pozdravem Iv. Radová

 

29.03.2020