Hasičské odpoledne pro děti v družině

17.6. kolem druhé hodiny odpoledne přijeli navštívit děti ve školní družině mokropeští hasiči. Celou akci zorganizovala vychovatelka Anička.

Děti se nemohly dočkat, poskakovaly u plotu a netrpělivě vyhlížely příjezd našich hasičů. Počasí nám přálo, byl horký den, proto se děti na stříkání z hadice moc těšily. Hasiči kropili rovnou ze tří hadic, děti běhaly radostně pod proudem vody a pod dohledem hasičů si mohly vyzkoušet i samotné kropení a stříkání. Když už dětem byla zima, slunily se na vyhřáté trávě a odpočívaly. Na závěr jsme se s hasiči vyfotografovali u hasičského vozu a poděkovali jsme za úžasné odpoledne. Při odjezdu hasiči zatroubili na rozloučenou a děti s radostí mávaly dokud jim nezmizel hasičský vůz z očí.

Příští rok akci určitě zopakujeme 🙂

21.06.2021