Knížky černošických autorů v naší knihovně

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za laskavé dary do naší školní knihovny. Pan Miloš Kratochvíl, renomovaný scenárista, prozaik a básník, nám před časem předal 17 knížek, například oblíbeného Modrého Poťoucha, jeho pokračování Poťouši a Zloděják, dále pět dílů Pachatelů dobrých skutků nebo sbírky básniček Pes nám spadla či Kouká roura na kocoura. Získali jsme rovněž oceněné Zajatce stříbrného slunce (Zlatá stuha v kategorii Nejlepší beletrie pro děti).
Dalších devět knížek určených pro začínající čtenáře nám při letošní Noci s Andersenem darovala další černošická autorka, Hanka Jelínková. Nechybí mezi nimi oblíbené Obrázkové básničky či Kouzelná abeceda nebo také první čtení Šimon a štěňátko Bára.
Moc oběma autorům děkujeme!
Simona Kysilková Šnajperková
školní knihovnice

16.05.2017