Konec října patřil vyhodnocení několika soutěží

Projekt tvoření deskových her jsme ukončili vyhodnocením těch nejlepších. Zúčastnilo se celkem 9 týmů. O výhře rozhodovala porota složená z vychovatelek a dětí Želviček, Žabiček a Tučňáků. Výsledky byly těsné. Výherci si odnesli malou odměnu a všichni zúčastnění postoupili v tabulce bodování o nejlepšího tygříka. Velká pochvala patří všem. Hry jsou velice kreativní a zajímavě zpracované. V družině jsme jim vyhradily svoje místo a budou nám sloužit při odpočinkových činnostech.

Vyhodnocení patřilo další soutěži, která probíhala skoro celý říjen, a to Veselé podzimní olympiádě. Soutěžilo se venku na hřišti ve čtyřech disciplínách. Děti trénovaly svoji zručnost i sportovní schopnosti. Výherci obdrželi diplom a věcné ceny, všichni zúčastnění dostali malou odměnu.

20.10.2023