Kroužek kreslení PHM ve školní družině

 

Kroužek kreslení pravou mozkovou hemisférou pokračuje ve školní družině i letošní rok. Otevřeli jsme 2 kurzy, pro začátečníky a pro mírně pokročilé, což jsou děti, které na kreslení chodily již minulý rok.

 

Začali jsme koncem září a během prvních týdnů jsme seznámili začátečníky s kreslením různými druhy tužek a plastickou gumou, pokročilí opakovali získané zkušenosti a dále prohlubují a zdokonalují své dovednosti. Vznikly první kresby, které se dětem moc povedly.

 

Metoda kreslení pravou mozkovou hemisférou je určená pro všechny, nepočítá s tím, jaký kdo má talent, díky této metodě se naučí kreslit každý. Kouzlo spočívá především v pohodové atmosféře, která při kreslení panuje. Děti vidí zlepšení téměř okamžitě a to je pro ně nejlepší motivace.

 

Drahomíra Kocourková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.10.2017