Kryštof Extra

KRYŠTOF EXTRA ENGLISH 2015/2016 aneb až po uši v angličtině……..

Rodilí mluvčí z Kryštofa již 11. školním rokem zajišťují ve spolupráci se ZŠ Černošice lekce angličtiny Extra English pro žáky 1.-5. tříd a nově i pro žáky 6.-9.tříd.

Bez nutnosti kamkoliv dítě převážet a v návaznosti na dopolední rozvrh nabízíme již jedenáctý školní rok dětem v ZŠ Černošice výuku angličtiny. Dětem se věnují naši vyškolení rodilí mluvčí, kteří používají při výuce přirozenou metodu učení se druhému jazyku. Ta je založená na principu, kdy dítě přijímá nový jazyk podobně jako svůj mateřský. Potřebuje proto výrazy slyšet v logickém spojení se situací, a to mnohokrát, než se mu uloží do paměti. Dítě začíná nejprve rozumět, tak se vytváří jeho pasivní slovní zásoba. Později, jak nabývá jistoty, začíná řeč aktivně používat. Takto získané vědomosti jsou umocněny dokonalou výslovností, kterou dítě od rodilých mluvčích odposlouchá.

Kryštof anglická školka a škola (2,5 -18 let) vypracovala v koordinaci s vedením školy nabídku. Neváhejte se na nás obrátit, abyste mohly tyto naše aktivity využít a začlenit je do odpoledního programu vašich dětí v novém školním roce 2015/2016.

Otevřete svým dětem okno do světa!

Pro více informací prosím kontaktujte Marcelu Polovou (604258016) nebo Ivanu Blahovcovou (604204889). Navštivte též naše stránky (www.klckrystof.cz) pro představu naší komplexní jazykové nabídky.

OBJEVTE S NÁMI NOVÝ SVĚT PRO SVÉ DÍTĚ!

27.08.2015