Listopad – měsíc padajícího listí u Johnnyho

Protože stále čelíme mimořádné situaci, tak místo Želviček byla Johnnymu přidělena část dětí z oddělení Žabiček a Medvídků. Snažili jsme se něco nového naučit a u toho jsme se také pobavili 😊. Proběhla přípravka na Mistrovství světa v netradiční akrobacii, které se uskuteční na našem hřišti, až se situace tzv. „rozvolní“. Dále probíhaly různé hry, soutěže, znalostní kvízy a legrácky. Uskutečnil se turnaj ve stolním fotbálku, Andy vymyslel novou hru, která se jmenuje „RÝMOVAČKY“, dále jsme vyráběli pejsky z papíru, děti úspěšně absolvovaly testík sebereflexe 😊. Vyrobili jsme si moc hezké knížky o životě tučňáků a také pohádkové knížky dle vlastních návrhů, a protože má Johnny moc rád matematiku (kombinatoriku), tak jsme si vyrobili „MATEMATICKÉ MINUTOVKY“ a zkusili jsme si různé matematické testíky (zábavná matematika). Také jsme se učili koordinovat své pohyby při hře „TWISTER“. Všechno, co děláme, se snažíme dělat s radostí a hlavně s humorem, protože, jak říká Johnny, „ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM“, takže se těšte na prosinec! 😉

A.C.S. ZŠ Johnny (Radek)

29.11.2020