Mikulášké trhy s družinou

Advent utíká jako voda. Zimní zasněžené počasí vytvořilo nádhernou atmosféru pro dlouho očekávané Mikulášské trhy, které se konaly v sobotu 3.12.2022 na Vráži v Černošicích. Počasí bylo sice mrazivé ale díky napadnutému sněhu byla nálada jak z Ladových malovaných obrázků.

Na našem školním i družinovém stánku byla celá řada nádherných dekorací, originálních ozdob, věnců, svícínků, přáníček.. Vše velmi vydařené..

Od časného rána do našich stánků chodili zvědavě nakukovat, rodiče, děti, přátelé i známí. Prodalo se téměř vše.

Velký dík patří dětem, které pro dobrou věc všechny ty krásné výrobky utvořily. Ráda bych také poděkovala všem dětem, které pomáhaly s prodejem přímo na trhu ve stánku. Byly moc šikovné. A největší dík patří všem kdo nás přišel podpořit.

Hřeje nás na srdci, že se charitativní akce opět povedla a „Děti dětem“ pomáhají. Děkujeme a přejeme poklidné svátky.

 

 

 

30.12.2022