Mikulášské trhy na Vráži se opět vydařily

V sobotu 3. prosince proběhly dlouho očekávané Mikulášské trhy na Vráži. Počasí bylo příjemně mrazivé, vánoční atmosféru naladil i lehký sněhový poprašek. Účast místních i lidí z okolních vesnic byla obrovská. Na našem školním a družinovém stánku bylo k prodeji spoustu krásných dekorací, originálních ozdob, věnců, přáníček…..  Děti, rodiče, známí i celé party cizích lidí chodili od brzkého rána a nedočkavě nakukovali do našich stánků. Prodalo se téměř vše.

Chtěla bych poděkovat všem dětem, které přispěly svými výrobky. Ráda bych také poděkovala dětem, které pomáhaly na našich stáncích s prodejem. Velké díky patří všem, kteří přišli a podpořili dobrou věc.

Hřeje nás na srdci, že se charitativní akce opět povedla a ,Děti dětem“ pomáhají i nadále.

 

05.12.2022