Návod na výrobu sněhuláčka pro Medvídky z 2.B

Ahoj Medvídci z 2.B.

Až do Vánoc vás bude mít Johny, proto nemůžeme dělat kalendář spolu. Můžete si ale udělat sněhuláčka na dáreček. Johnymu všechno připravím. Zuzanko, Terezko D. a Klárko, jste šikovné holky, budete mít za úkol dohlídnout na ostatní, jestli vyrábí sněhuláčka dobře. Ve čtvrtek vám vysvětlím postup výroby. A ano, všichni potřebujete krabičku od mýdla, kterou si obalíte do balicího papíru a přilepíte s jednou stranou otevřenou sněhuláčkovi na břicho. Hotové sněhuláčky si vyzvednu, dám vám do krabiček nějaké malé překvapení, a potom je přinesu zpátky. Na vánoční prázdniny si sněhuláčky vezmete domů, jen dáreček si prosím vybalte až na Ježíška.

Do galerie se mrkněte na obrázkový návod, ten vám může otevřít na PC ve třídě i pan vychovatel.

Mějte se krásně a vyrábění zdar!

Anička

 

30.11.2020