NÁVRAT DO MINULOSTI – STROJ ČASU – POSELSTVÍ Z PLANETY ARAKIS (část Medvídků a Žabiček u Johnnyho)

CÍL: ZÁCHRANA PLANETY ZEMĚ

A CO NÁS ČEKÁ A NEMINE AŽ VYSVITNE SLUNÍČKO A MY SE VRÁTÍME DO ŠKOLY (DUBEN – ČERVEN) 😊 😊 😊

Nejdříve musíme dokončit výrobu STROJE ČASU (pod vedením kpt. Metyho a kpt. Nathana, celý tým tvoří 12 lidí včetně vrchního velitele Johnnyho), abychom se mohli přenést do minulosti… Černošický les – Dračí Skála L.P. 1306, kde nám před mnoha a mnoha lety zanechali poselství obyvatelé jiné galaxie – planety ARAKIS. Budeme muset získat MAGICKÝ KRYSTAL, který dle poselství může zachránit planetu ZEMI před katastrofou. Setkáme se i se slepým poutníkem, který nás bude provázet při našem putování, budeme muset překonat mnoho překážek a splnit celou řadu úkolů… budeme procházet i územím, kde se můžeme setkat s nebezpečnými bytostmi… vládnou zde KRUTOVÉ. Výhodou je, že od slepého poutníka se snad dozvíme heslo, které zlé KRUTY dokáže zahnat. Pokud projdeme tímto nebezpečným územím, a získáme indicie, jak krystal získat, máme vyhráno a zase se vrátíme do roku 2021.

A ostatní věci vám již nepovím, vše si řekneme ve ŠD až se vrátíte do školy 😊 😊 Také děkuji všem rodičům, kteří budou ochotni se zapojit a pomoci nám svést tento těžký boj ve jménu záchrany naší planety.

Vše se dozvíte v pravý čas mailem, hodně záleží na situaci s „covidem“ a také na hezkém počasí. V mailu vám vysvětlím podrobnosti a budu se těšit na společné dobrodružství s vámi a s dětmi. Také děkuji kamarádům z Dejvického divadla, kteří mi budou pomáhat 😊.

Díky všem, kdo nám fandí a jak říkáme…

„ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM“

A.C.S. ZŠ Johnny (Radek) foto archiv Johnny

 

MY SE NEBOJÍME!!!

NIKDY SE NEVZDÁME A PLANETU ZACHRÁNÍME!

JOHNNY A SPOL.

 

 

07.03.2021