Návštěva nadace Impuls

Kde pomáháme (multiplesclerosis.cz)

Naše poslání (multiplesclerosis.cz)

JAKÉ JSOU PŘÍČINY ROZTROUŠENÉ SKLERÓZY

Dosud není známo, co roztroušenou sklerózu způsobuje. Obecně je přijímána teorie o autoimunitním zánětu centrálního nervového systému.

Ten je spuštěn různými faktory vnějšího prostředí u geneticky disponovaného jedince.

Mezi hlavní spouštěče RS patří:

Naše třída se zúčastnila soutěže v malování slunečnic. Ve 3.D je mnoho výtvarně nadaných žáků.

Diplomy a dárečky nám udělaly velkou radost. Žáci měli velkou radost a mají obrovskou chuť do dalšího tvoření!

Díky této návštěvě jsme se dozvěděli, co je to za nemoc. Zároveň jsme si mohli vyzkoušet další práci v týmu. Mohli jsme si vyzkoušet naši schopnost koncentrace a jakou máme paměť. Také jsme se naučili zklidnit naše nervová zakončení. Žáci si také zkusili, jak ovládají jemnou motoriku ve spolupráci s ostatními. Moc nás to bavilo. Děkujeme!

Děkujeme za zpříjemnění posledního lednového dne, kdy se rozvávalo pololetní vysvědčení!

Ještě jeden výherce za krásný výkres slunečnice. Toník Moulis. Gratuluji. Paní učitelka